Dava Delil Toplama

Delillerin ve ayrıntılı raporlamanın gerekli olduğu mahkeme, ticari ve özel konular için delil toplama soruşturmalarına geçerli ve doğru kanıtlarla yardımcı olabiliriz.

Araştırmalar kanıt toplamaya yol açtığında, gerçeği kurgudan, söylentiyi varsayımdan ayırmaya çalışmak ve gerçekler için net, tutarlı ve kapsamlı bir zaman çizelgesi oluşturmaya çalışmak inanılmaz derecede zaman alıcı olabilir. Ancak bu, herhangi bir araştırmanın önemli bir unsurudur.

Dolunay Dedektiflik’de ayrıntılı, kapsamlı raporlamanın büyük önem taşıdığı davalarda, cezai savunma ve temyiz konularında kullanılmak üzere bilgi ve kanıt toplama konusunda olağanüstü bir uzmanlığa sahibiz . Yetenekli özel dedektiflerden oluşan ekibimiz, davalarını desteklemek için ihtiyaç duydukları kanıtları elde etmek için hukuk firmaları, hükümet organları, yerel konseyler, ticari işletmeler ve özel kişiler tarafından düzenli olarak tercih edilir ve bizimle delil desteği sağlamamız için bir anlaşma yaparlar.

Neden Özel Dedektif ile Anlaşmalı

Esasen, özel bir dedektif , diğer vatandaşlarla aynı haklara ve bilgiye erişime sahip normal bir vatandaştır, öyleyse neden bir dedektif ile anlaşma gereği duymalısınız?

Kaliteli bir dedektiflik bürosu organizasyonundan iyi eğitimli bir özel dedektif delil toplama süreçlerinde mükemmel sonuçlara ulaşabilir. Bunların yanında çevrimiçi bilgi arama konusunda ustadırlar ve soruşturma yapılan yerde, hedeflerini rahatsız etmeden izleme ve dinleme becerisine sahiptirler. İlgili taraflardan bağımsız oldukları için, bir dereceye kadar anonimliğe sahiptirler, bu da insanların kendilerini korumaları ve bir şeyleri iyileştirmeleri için onlara fırsat verme olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Avukatların üstesinden gelmeleri gereken ağır iş yükleri var, şirketlerin yönetecek işleri var ve özel kişilerin kendi hayatları ve dikkate almaları gereken işleri var. Ancak özel bir dedektifin davanıza odaklanacak zamanı, bilgisi ve yeteneği vardır. Ayrıca, polislerden veya genellikle sıkı zaman çizelgesi prosedürlerine sahip olan hukuk mesleğine kıyasla daha fazla özgürlükten yararlanırlar.

Gözetim ve Bilgi Toplama

Hemen hemen her soruşturma bir tür gözetleme içerir. Deneyimli dedektiflerden oluşan ekibimiz, bir ispat sürecinde veya mahkemede kabul edilebilir güçlü kanıtlar elde etmemizi sağlamak için geleneksel ve modern tekniklerin bir kombinasyonunu kullanır.

Bir dizi açık ve gizli kameraya erişimimiz var ve tüm kamera çekimlerimiz mahkemede kullanılmak üzere bir tarih ve saat damgasıyla birlikte geliyor. Bir aracın konumunu her zaman tam olarak belirleyebilen son teknoloji araç takip sistemlerini kullanıyoruz ve gerektiğinde fiziksel gözetim sağlıyoruz.

Dolunay özel dedektiflik bürosu olarak, bir davada çok önemli olabilecek tanıkları belirleme konusunda yetenekliyiz ve ayrıntılı ve kapsamlı tanık ifadeleri derleme konusunda uzmanız.

Mevcut tüm kanıtları topladıktan sonra, bunu her tür mahkemede ve tek bir mahkemede kullanılması kabul edilebilir açık, özlü ve kapsamlı bir raporda sunacağız. Gerektiğinde, bu delillere tanıklık etmek için bir mahkemeye de katılacağız.