Neden Biz?

Bir süre düşündükten sonra, bir özel dedektiflik bürosunun tavsiyesine başvurdunuz, çünkü çözülmesi gereken bir sorununuz veya bilinçli bir karar vermenizi sağlamak için edinmeniz gereken bilgiler var. Özel dedektif seçiminiz, diğer herhangi bir profesyonellik gerektiren konuda olduğu gibi, özenle yapılmalıdır.

Web sitemize bir internet aramasından geldiyseniz, Dolunay Dedektiflik muhtemelen karşılaştığınız tek özel dedektiflik şirketi olmayacaktır. Hizmetlerin fiyatı, kalitesi, azmi ve profesyonelliği açısından hepimiz aynı değiliz.

Firmamız faaliyetlerine başlarken, ileri güvenilirlik, üst düzey profesyonellik ve sorumlulukları üstlenmede yeterlilik gibi pek çok kalite anlayışı prensibiyle bir araya getirilerek kuruldu.

Geçmiş yıllara uzanan sayısız deneyim ve birikimimiz sayesinde, sektörde kurulduğumuz ilk günden bu yana en üst düzey profesyonellik gayesinden hiç ayrılmadık.

DD‘de özel dedektiflik, araştırma ve danışmanlık alanlarında tam donanımlı hizmet setleriyle birlikte çalışmalarımızı sürdürürken, müşterilerimizin yenilikçi bir dedektiflik deneyimi yaşamalarına olanak sağlarız.

Hizmet Sürecimiz

Hizmetlerimizi içinde bulunduğumuz zaman itibariyle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde saat ve gün ayrımı olmadan sürdürmekteyiz. Sorunlarınızı çözerken aynı zamanda bir başka sorunla karşılaşmayın diye de önlemler alıyoruz.

Bir dedektiflik firmasının en önemli ve olmazsa olmaz prensibinin güvenilirlik olması gerektiğini anlıyoruz. Bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz sürecinde edindiğimiz hiç bir bilgiyi tarafınız dışında başka hiç kimseyle paylaşmayacağız. Çalışmalarımız sırasında toplanan tüm bilgileri tarafınıza aktaracağız ve ardından tümüyle ortadan kaldırılacağız.

Sadece misyona odaklanmayan kuruluş amacımız bunun yanında vizyonun da önemini göz önüne alarak odağı haline getirir. Günü kurtarmak veya bir dönemi kabul edilebilir düzeylerde sona erdirmek Dolunay Dedektiflik bürosuna göre bir durum değil. Biz daha çok sonraki aşamaya ve sonraki sorunlara da işimizde sık sık yer açıyoruz. Oldu bittilere karşı da mesafeli kalıyoruz.

Dolunay Dedektiflik her durumda her an hazırlıklı olmak suretiyle üstlendiği tüm işlerde somut sonuçlara ulaşmayı amaçlar. Çalışmalarımız sırasında tam olarak beklentilerinize yönelik sonuçlara odaklanacağız ve hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacağız.

Dolunay Dedektiflik, tüm konularda sorun ne olursa olsun kapsamlı bir planlama yapacak, eyleme geçecek ve sonuca en doğru haliyle ulaşmayı kendine tek bir hedef olarak belirleyecektir.