Koruyucu Hizmetler

SECUREZON ile 10 yıllık saha bilgisini genç, kalifiye personel ve teknolojiyle birleştirerek, her yerde, anında benzersiz güvenlik çalışmaları başlatabiliriz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Securezon’da koruyucu hizmetlerin sağlam bir kurumsal güvenlik ekosisteminin temel bir parçası olduğuna inanıyoruz. İster acil korumaya ihtiyacınız olsun, ister gelecekteki bir etkinlik için plan yapıyor olun, durumun kapsamlı bir değerlendirmesini sağlayabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun koruma hizmetlerini özelleştirebiliriz. Koruma hizmetlerimiz, müşterilere profesyonel güvenlik sürücülerinden, yöneticiler ve varlıklar için tek seferlik kişisel korumaya, Securezon Adanmış Profesyoneller (SAP’ler) aracılığıyla şirket içi tam donanımlı güvenlik personeline ve küresel varlık korumasına kadar her şeyi sağlayan yüksek vasıflı varlıkları kullanır. Beklenmedik güvenlik ve koruma açıklarıyla karşılaştığınızda veya gelecekte gerçekleşmesi öngörülen bir felaketi önlemek istediğiniz zaman.

Riskleri azaltmak için üst düzey bir strateji oluşturmanın yanı sıra, çözümleri baştan sona uygulamak için sizinle ortaklık yapıyoruz. Koruma hizmetlerimiz, müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için uygulamalı deneyimden yararlanarak, “yeryüzündeki sürekliliğin” bir parçasıdır. Stratejik hedefleriniz ve taktik koruma hizmetlerinin uygulanması arasında süreklilik sağlayarak, kuruluşunuzun pazardaki riskler arasında koruyurucu hizmetlerimiz ile gezinmesine yardımcı olabiliriz.

Koruma Hizmetlerinden Neler Beklenmelisiniz

10 yılı aşkın deneyimimizden bu yana, dünyanın farklı yerlerinde farklı sektörlerde, iş segmentlerinde ve rollerde çok çeşitli kuruluşlar ve kişilerle çalıştık. Sonuç olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve risk profillerinin karmaşıklığına ilişkin derin bir anlayış geliştirdik.

Özel koruma hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir ve en önemlisi, bu ihtiyaçlara kapsamlı bir şekilde yanıt vermek için bir araya getirilmiştir. Securezon koruma hizmetlerinden yararlanmak, kuruluşunuza gönül rahatlığı sağlayabilir ve dünya genelinde güvenlik hizmetlerini uygulama becerinizi artırabilir.

Securezon’da şirketinize, küresel olarak nerede olurlarsa olsunlar 7/24 çalışanlarınızı ve varlıklarınızı izlememizi sağlayan, sürekli bağlantılı bir farkındalık ekosistemi oluşturmak için tüm risk yönetimi ve güvenlik endişeleriniz için tek, bağlantılı, küresel bir kaynak sunuyoruz.

İhtiyaçlarınız ister İstanbul’da başlayıp New York, Stockholm veya Pekin’de bitiyor olsun, size özel, ölçeklenebilir ve alakalı koruma hizmetleri ve çözümleri sorunsuz bir şekilde sağlayabiliriz.

Koruma Hizmetlerimiz

Koruyucu hizmetler iki kategoriye ayrılabilir – insanların veya mülkün korunması. Bu alanlar dahilinde Securezon, dünya çapında güvenilir kişisel koruma sağlamak için gereken deneyimi ve uzmanlığı destekleyen özel aracılara ve teknolojiye sahiptir.

Yönetici Koruma

Tipik yakın koruma hizmetlerinden daha kapsamlı yönetici koruma güvenlik seçenekleri sunuyoruz. Aşağıdakileri sunarak ve dahil ederek korumamız altında olanlar için güvenlik tekliflerimizi en üst düzeye çıkarıyoruz:

Yöneticiler, işten çıkarmalar veya hoşnutsuz çalışanlar ile ilgili işyerinde şiddet sorunları dahil olmak üzere çok çeşitli incelikli tehditlere karşı korunmaya ihtiyaç duyabilir. Kurumsal liderliğin tehlikeli veya istikrarsız ortamlara seyahat etmesi gerekebilir. Durum ne olursa olsun, CEO’lar, Yönetim Kurulları ve diğer kurumsal liderler için güvenilir koruma sağlayacak çözümlere ve deneyime sahibiz. Tehditleri caydıran ve azaltan güvenlik stratejileri ve ayrıntılı planlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yönetici Güvenlik Sürücüleri

Şirket yöneticileri, politikacılar ve eğlence devleri de dahil olmak üzere çok çeşitli VIP’ler için yönetici güvenlik sürücüleri ve güvenilir koruma sağlamak için güvenilir bir kaynağız. Koruyucu temsilcilerimiz ve sürücülerimiz, VIP’leri dünyanın neredeyse her yerine güvenli bir şekilde varış noktalarına ve buradan taşımak için kapsamlı bir şekilde eğitilmiştir.

Konut Koruma ve Güvenlik

Kamuya mal olmuş kişiler, takipçiler, paparazziler, adam kaçırma planları, kurumsal ve politik protestocular ve daha fazlasını içeren çeşitli günlük risklerle karşı karşıyadır. Konut güvenliği hizmetlerimiz, VIP’lerin evlerinde bu tür riskleri yönetmek ve önlemeye yardımcı olmak için uzmanlık sağlar. Ek olarak, esnekliğimiz ve ölçeklenebilirliğimiz, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda güvenli ulaşım ve acil durum hizmetleri sunmamızı sağlar.

Özel Koruma Çözümlerimiz

Müşterilerimiz için özel çözümler konusunda uzmanız. Küresel uzmanlığımızla birleştirilmiş değerlendirme + tasarım + teslim yaklaşımımız sizin için işe yarayacaktır. Kuruluşların tam olarak hangi hizmetleri istediklerini bilmesi nadirdir. Bu nedenle, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına ortak çözümler için uygun hizmetleri bir araya getiriyoruz. Danışmanlarımız, sınıfının en iyisi olan bir araç seti ve yol haritası oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışır. Her zaman kuruluşunuzun benzersiz risk profilini dikkate alırız.

Özel Etkinlik Koruması

Sürekli değişen risk ortamıyla, Türkiye ve dünya çapındaki kuruluşlar güvenilir güvenlik ve koruma sağlamak için Securezon şirketini tercih ediyor. Olay boyutu veya karmaşıklığından bağımsız olarak tüm lojistik zorlukları karşılayacak donanıma sahibiz. Durum analizimiz değişken güvenlik faktörlerini belirler ve yönetirken, ekibimiz etkili acil durum planları hazırlamak için yerel kaynaklara erişir. Güvenlik önceliğimizdir.

Seyahat Koruması

Büyüyen pazarları genişletmek veya paydaşlarla buluşmak için uluslararası seyahat çok önemlidir. Birçok yönetici, istikrarsız bölgeleri ziyaret ederken kendilerini ve organizasyonlarını tehlikeye atarken bulur.

Neyse ki, seyahate nasıl hazırlanacağımızı biliyoruz. Küresel istihbarat ekibimiz yerel protestolar, sivil isyanlar, terörist faaliyetler, hava koşulları ve son suç oranları hakkında bilgi toplar. Daha sonra, nereye giderseniz gidin riski öngörecek ve azaltacak zemini oluşturmak için bu verileri topluyoruz.

Ayrıca yönetici koruması da sunuyoruz. Koruma ekiplerimiz, tüm olası senaryoları önceden tahmin etmek için gelişmiş bilgi ve ustalarla donanmış, hiper farkındalıklıdır. Seyahat planlarımızın güvenliğinizi en üst düzeye çıkaracağından emin olabilirsiniz.