Bal Tuzakları Gerçeği

bal-tuzağı-gerçekleri

Son zamanlarda bal tuzakları olarak bilinen hizmetle ilgili bir makale okuduk ve büyük ilgi gördüğünü sezdik. Hikaye, bal tuzağı hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış tamamen kadın özel bir dedektiflik bürosuna odaklanıyordu, açık bir ifadeyle, temelde bir kadına, birinin partneriniyle flört etmesi ve sadakatsizliğin kanıtı olarak onlarla sadakatsiz eğilimler göstermesi için para ödüyorlar.

Okuduğumuz makale, bu hizmeti, bu tür dedektiflik büroları sadakatsizliği kanıtlayacak diğer kadınlara duyururken büyük bir hizmet olarak yüceltiyor gibiydi. Gerçekte, bu tür soruşturmalar aslında yarardan çok zarara neden olabilir ve belki de aldatma yaratabilir; ya da daha önce hiç olmadığı halde sadakatsizlik gibi görünen şeyler oluşabilir.

Sadakatsiz eş soruşturmalarının gerçek değeri olduğunu her zaman kabul eden ve edecek olan biziz, ancak bal tuzağı araştırmaları sunmayı hayal etmiyoruz. Bahsettiğimiz kadınlardan oluşan teşkilatın kendisi ilk kez İngiltere’de, kocasının birkaç yıl önce sadakatsiz olduğundan şüphelenen ve soruşturması sırasında erkek özel müfettişlerden başka seçenek bulamadığını iddia eden bir kadın tarafından kuruldu.

Dolunay Dedektiflik, hizmetin ahlaki değerleri nedeniyle bir bal tuzağı hizmeti sunmaz, sonuçta, bir erkeği baştan çıkarmak için çekici bir bayana ödeme yapmak veya tam tersi bu çalışma bir fuhuş biçimi olarak kabul edilebilir.

Bu tür hikayeler gerçekten sektörümüze yarardan çok zarar veriyor, doğru araştırma gibi herhangi bir yöntemle, söz konusu kadın, istişare için hazır olan ve uzun yıllardır sahip olduğumuz erkek ve kadın özel araştırmacılardan oluşan karma bir ekibimizin olduğu gibi araştırma ajansları bulabilirdi.

Yine gündeme getirilen bir başka nokta, bal tuzağının “kurbana” canlı olarak izletilmesinin faydasıydı, kesinlikle böyle bir hizmetin sunulması, olay mahallinde veya belki de erkek eş eve geldiğinde gerçekten ciddi bir olay yaratabilirdi. Bir bal tuzağı sonucu bir saldırı veya belki de bir cinayet mahalli olsaydı, bu hizmet gerçekten profesyonel bir hizmet olarak görülebilir miydi?

Dolunay Dedektiflik, bu konuda herhangi bir kadına ya da erkeğe, bal tuzaklarının neden olabileceği sonuçları ciddiye almasını tavsiye ederdi; kendini bir erkeğe atması için çarpıcı bir genç kadın göndermek onu açıkça gururlandırır ve muhtemelen doğal olarak biraz flört ile karşılanır. Muhtemelen aynı şey çarpıcı bir erkeğin bir kadınla bir koltuğun üzerinde sohbet etmesi için de söylenebilir; Gerçek sadakatsizliği ortaya çıkaracak iyi düşünülmüş bir gözetleme operasyonu gerçekten teklif etmek ve uygulamak daha iyi olmaz mıydı?

Bal tuzağı gibi son derece sonucu belirsiz bir yöntemin kullanılmasını kesinlikle önermiyoruz ve böyle bir hizmetin parçası olmayı düşünmüyoruz. İnsanları zayıf yönlerinden denemek genelde iyi sonuçlar sağlamayabilir. Sonuç itibariyle ortada bariz bir teşvikin söz konusu olduğunu görebiliyoruz. Tüm bunlara rağmen, eşinizi test etmek için çekici bir kadın veya erkek bulmayı düşünüyorsanız, bunun büyük bir hata olduğunu ve sorunları çözülmesinin mümkün olmaktan çıkaracağını söylüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir