Güvenlik Yönetimi

Türkiye genelindeki tüm konumlarınız için kapsamlı güvenlik riski yönetimi, danışmanlık desteği ve bünyemizdeki profesyonel güvenlik görevlilerini sağlamak için Securezon ile küresel uzmanlıklar sunuyoruz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Kuruluşunuz ister tek, çok katlı bir ortamda bulunsun, isterse de dünyanın her yerinde tesisleri işletiyor olsun, sizin için kapsamlı bir emniyet ve güvenlik planı geliştirebiliriz. Bu planlar, değer yaratırken kuruluşunuzu korumayı amaçlamaktadır. Stratejilerimiz, işletmenizin her unsurunu korumak için tasarlanmıştır: çalışanlar, müşteriler, tedarik zinciri, fiziksel çevre ve ürünleriniz.

Üst düzey güvenlik yönetimi çözümleri söz konusu olduğunda sektör lideriyiz. Tescilli ve analitik yaklaşımımızı, yenilikçi teknolojinin yanı sıra kullanarak, müşterilerimiz için başka hiç kimsenin aksine riski belirler, yönetir ve azaltırız. Ek olarak, stratejik içgörüler ve taktik hizmetler arasındaki boşluğu doldurabiliriz. Hizmet yelpazemiz, tekil bir olayın dış kaynak kullanımından yerleşik personel ile uzun vadeli görevlendirmelere kadar esneklik sunar.

Fiziksel Güvenlik Hizmetleri ve Çözümleri

Tüm güvenlik sistemleri portföyünüzün satın alınmasını ve işlemlerini sağlayabiliriz. İhtiyaçlarınızı analiz edeceğiz, ardından kuruluşunuz için en iyi güvenlik stratejisini özelleştirip sunacağız. Küresel kaynak ağımız aracılığıyla, ülke genelinde ve dünya çapında tüm konumlarınıza hizmet verebiliriz. Kimlik kartları ve tesis erişimi, yönetim sistemleri, çözüm yönetimi konularında uzmanlık sunarken aynı zamanda güvenlik teknolojisi girişimlerinde size rehberlik ediyoruz.

Teknoloji sistemlerinizin üstesinden gelmek için uzmanlarımıza güvenmek, temel işinize odaklanmanıza yardımcı olmak için dahili kaynaklarınızı serbest bırakabilir.

Uzmanlaşmış Güvenlik Yönetimi Çözümlerimiz

Müşterilerimiz için özel çözümler konusunda uzmanız. Küresel uzmanlığımızla birleştirilmiş değerlendirme + tasarım + teslim yaklaşımımız sizin için işe yarayacaktır. Kuruluşların tam olarak hangi hizmetleri istediklerini bilmesi nadirdir. Bu nedenle, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına ortak çözümler için uygun hizmetleri bir araya getiriyoruz. Danışmanlarımız, sınıfının en iyisi olan bir araç seti ve yol haritası oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışır. Her zaman kuruluşunuzun benzersiz risk profilini dikkate alırız.

Tesis Güvenliği ve Risk Yönetimi Hizmetleri

Tesis Risk Yöneticilerimiz, bir üretim tesisi veya depo gibi tek bir konumdaki genel tesis güvenliği ve emniyet programından sorumludur. Sitenizde bir Tesis Risk Yöneticisi çalıştırdığınızda, şirketinizin özel ihtiyaçlarını ve bu tesisin içinde ve dışında benzersiz kültürünü bilen ve anlayan birine sahip olacaksınız. Küresel kaynak ağımıza eriştiğinizde tek iletişim noktanız olarak hareket edecekler. Yalnızca risk yönetimi ihtiyaçlarınıza odaklandıkları için, asıl işinize konsantre olabilirsiniz.

Kurumsal Güvenlik Risk Yönetimi Hizmetleri

Danışmanlarımız, özel destek sağlamak için kuruluşunuzla yakından görüşür. Kapsamlı risk yönetimine yönelik bütünsel yaklaşımımız, işletmenizin varlıklarını korumada sizi daha iyi donatacaktır. Küresel kaynak ağımıza kolayca erişebildiğimiz için, aşağıdaki alanlarda uygulamalı uzmanlık sağlıyoruz:

 • Operasyon Yönetimi ve Koordinasyon

 • Teknoloji Yönetimi

 • Performans Yönetimi

 • Finans ve Sözleşme Yönetişimi

 • Özel Eğitim Çözümleri

 • Kurumsal Çapta Güvenlik Çözümleri

Danışmanlık hizmetleri sürecinde Dolunay Dedektiflik öngörülü, sağduyulu ve güvenilir davranışlarıyla, size en uygun çözüm standardını sağlar. Sektörde mutlak öncü durumunda kesin hedefleri olan dedektiflik büromuz, kapsayıcı çalışma alanlarıyla hem müşterilerine üst düzey gönül rahatlığı yaşatır, hem de sorunlarla başa çıkmaları konusunda onlar için muhtemel en doğru çalışma tekniklerini bulur.

Küresel Tedarik Zinciri Risk Yönetimi

Son on yılda, tedarik zinciri karmaşıklığı norm haline geldi. Kuruluşlar, yeni geliştirme aşamalarının dışına çıkarak varlık korumasında zorluklar yaratıyor.

Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’da iş ortaklarımızdan oluşan geniş bir ağa sahibiz. Küresel erişimimiz, tedarik zinciri risklerini yönetmede rol oynayan çeşitli diller, iş uygulamaları, kültürler ve gelenekler arasında gezinmenize yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki özel tedarik zinciri çözümlerini sunuyoruz:

 • Terörizmle Mücadele Gümrük-Ticaret Ortaklığı (C-TPAT) risk değerlendirme danışmanlığı

 • Dünya Gümrük Örgütü (AEO) programı desteği

 • Deniz limanı güvenlik uyumluluğu

 • Eğitim ve gelişim çözümleri

 • Kargo hırsızlığını önleme

 • Soruşturmalar ve ulaşım güvenliği