DOLUNAY DEDEKTİFLİK BÜROSU

Neden Biz?

Bir süre düşündükten sonra, bir özel dedektiflik bürosunun tavsiyesine başvurdunuz, çünkü çözülmesi gereken bir sorununuz veya bilinçli bir karar vermenizi sağlamak için edinmeniz gereken bilgiler var. Özel dedektif seçiminiz, diğer herhangi bir profesyonellik gerektiren konuda olduğu gibi, özenle yapılmalıdır.

Web sitemize bir internet aramasından geldiyseniz, Dolunay Dedektiflik muhtemelen karşılaştığınız tek özel dedektiflik şirketi olmayacaktır. Hizmetlerin fiyatı, kalitesi, azmi ve profesyonelliği açısından hepimiz aynı değiliz.

Firmamız faaliyetlerine başlarken, ileri güvenilirlik, üst düzey profesyonellik ve sorumlulukları üstlenme de yeterlilik gibi pek çok kalite anlayışı prensibiyle bir araya getirilerek kuruldu.

Geçmiş yıllara uzanan sayısız deneyim ve birikimimiz sayesinde, sektörde kurulduğumuz ilk günden bu yana en üst düzey profesyonellik gayesinden hiç ayrılmadık.

DD‘de özel dedektiflik, araştırma, güvenlik ve danışmanlık alanlarında tam donanımlı hizmet setleriyle birlikte çalışmalarımızı sürdürürken, müşterilerimizin yenilikçi bir dedektiflik deneyimi yaşamalarına olanak sağlarız.

Hizmet Sürecimiz

Hizmetlerimizi içinde bulunduğumuz zaman itibariyle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde saat ve gün ayrımı olmadan sürdürmekteyiz.  Sorunlarınızı çözerken aynı zamanda bir başka sorunla karşılaşmayın diye de önlemler alıyoruz.

Bir dedektiflik firmasının en önemli ve olmazsa olmaz prensibinin güvenilirlik olması gerektiğini anlıyoruz. Bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz sürecinde edindiğimiz hiç bir bilgiyi tarafınız dışında başka hiç kimseyle paylaşmayacağız. Çalışmalarımız sırasında toplanan tüm bilgileri tarafınıza aktaracağız ve ardından bütünüyle ortadan kaldırılacağız.

hakkımızda-özel-dedektiflik

Sadece vizyona odaklanmayan kuruluş amacımız, bunun yanında  misyonun da önemini göz önüne alarak odağı haline getirir. Günü kurtarmak veya bir dönemi kabul edilebilir düzeylerde sona erdirmek Dolunay Dedektiflik bürosuna göre bir durum değil. Biz daha çok sonraki aşamaya ve sonraki sorunlara da işimizde sık sık yer açıyoruz. Oldu bittilere karşı da mesafeli kalıyoruz.

Dolunay Dedektiflik her durumda her an hazırlıklı olmak suretiyle üstlendiği tüm işlerde somut sonuçlara ulaşmayı amaçlar. Sorunlarınızın nasıl bir çözüme ihtiyacı olduğunu az çok tahmin edebiliyor olduğunuzu biliyoruz. Çalışmalarımız sırasında tam olarak beklentilerinize yönelik sonuçlara odaklanacağız ve gereksiz harcanan zaman kaybına son vereceğiz.

Hakkımızda Söyleyeceklerimiz

Özel dedektiflik işimizin sayısız evresinden sadece biri diyebiliriz. Kişilerin yalnızca ne yaptıklarını raporlamakla yetinemezdik, bu nedenle de daha fazlasını planlamayı ve yapılacaklar listemize eklemeyi unutmadık. Bunlar sayesinde gelişim basamaklarımıza emin adımlarla tırmanırken, sektörde öncü konuma gelme olanağını da tam anlamıyla yakalayabilme yeterliliğine ulaşacağız.

Dolunay Dedektiflik, tüm konularda sorun ne olursa olsun kapsamlı bir planlama yapacak, eyleme geçecek ve sonuca en doğru haliyle ulaşmayı kendine tek bir hedef olarak belirleyecektir.

Türkiye’de Dedektiflik Sektörü

Dedektiflik sektörünün ülkemizde henüz yasalarla sabitlenmemiş ve toplum tarafından bilinir düzeylere ulaşmamış olmasından kaynaklanan nedenlerce, bu alanda faaliyette bulunan çeşitli kişi ve kurumlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli faktör, çalıştığınız dedektifin kurumsal bir kimliğe sahip olup olmaması, dedektiflik sektöründe üzücü olaylar ne yazık ki yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Önerimiz, güvenilir firmalara öncelik vermeniz, aksi takdirde istenilmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sorununuza çözüm ararken, üzerine bir sorun daha ekleyebilirsiniz. Bunların olmasını istemiyoruz, mutlaka bir seçim yapmadan ve aceleye getirmeden çalışmayı düşündüğünüz dedektiflik bürosuyla ve diğerleriyle ayrıntılı görüşmeler yapın. Sonrasında en doğru kararı verecek ve sorunlarınızın çözümüne yönelik en önemli adımınızı gönül rahatlığıyla atabileceksiniz.