Koruyucu Hizmetler

Securezon ile 10 yıllık saha bilgisini genç, kalifiye personel ve teknolojiyle birleştirerek, her yerde, anında benzersiz güvenlik çalışmaları başlatabiliriz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Securezon’da koruyucu hizmetlerin sağlam bir kurumsal güvenlik ekosisteminin temel bir parçası olduğuna inanıyoruz. İster acil korumaya ihtiyacınız olsun, ister gelecekteki bir etkinlik için plan yapıyor olun, durumun kapsamlı bir değerlendirmesini sağlayabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun koruma hizmetlerini özelleştirebiliriz. Koruma hizmetlerimiz, müşterilere profesyonel güvenlik sürücülerinden, yöneticiler ve varlıklar için tek seferlik kişisel korumaya, Securezon Adanmış Profesyoneller (SAP’ler) aracılığıyla şirket içi tam donanımlı güvenlik personeline ve küresel varlık korumasına kadar her şeyi sağlayan yüksek vasıflı varlıkları kullanır. Beklenmedik güvenlik ve koruma açıklarıyla karşılaştığınızda veya gelecekte gerçekleşmesi öngörülen bir felaketi önlemek istediğiniz zaman.

Riskleri azaltmak için üst düzey bir strateji oluşturmanın yanı sıra, çözümleri baştan sona uygulamak için sizinle ortaklık yapıyoruz. Koruma hizmetlerimiz, müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için uygulamalı deneyimden yararlanarak, “yeryüzündeki sürekliliğin” bir parçasıdır. Stratejik hedefleriniz ve taktik koruma hizmetlerinin uygulanması arasında süreklilik sağlayarak, kuruluşunuzun pazardaki riskler arasında koruyurucu hizmetlerimiz ile gezinmesine yardımcı olabiliriz.

Koruma Hizmetlerinden Neler Beklenmeli

10 yılı aşkın deneyimimizden bu yana, dünyanın farklı yerlerinde farklı sektörlerde, iş segmentlerinde ve rollerde çok çeşitli kuruluşlar ve kişilerle çalıştık. Sonuç olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve risk profillerinin karmaşıklığına ilişkin derin bir anlayış geliştirdik.

Özel koruma hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir ve en önemlisi, bu ihtiyaçlara kapsamlı bir şekilde yanıt vermek için bir araya getirilmiştir. Securezon koruma hizmetlerinden yararlanmak, kuruluşunuza gönül rahatlığı sağlayabilir ve dünya genelinde güvenlik hizmetlerini uygulama becerinizi artırabilir.

Securezon’da şirketinize, küresel olarak nerede olurlarsa olsunlar 7/24 çalışanlarınızı ve varlıklarınızı izlememizi sağlayan, sürekli bağlantılı bir farkındalık ekosistemi oluşturmak için tüm risk yönetimi ve güvenlik endişeleriniz için tek, bağlantılı, küresel bir kaynak sunuyoruz.

İhtiyaçlarınız ister İstanbul’da başlayıp New York, Stockholm veya Pekin’de bitiyor olsun, size özel, ölçeklenebilir ve alakalı koruma hizmetleri ve çözümleri sorunsuz bir şekilde sağlayabiliriz.

Koruma Hizmetlerimiz

Koruyucu hizmetler iki kategoriye ayrılabilir – insanların veya mülkün korunması. Bu alanlar dahilinde Securezon, dünya çapında güvenilir kişisel koruma sağlamak için gereken deneyimi ve uzmanlığı destekleyen özel aracılara ve teknolojiye sahiptir.

Yönetici Koruma

Tipik yakın koruma hizmetlerinden daha kapsamlı yönetici koruma güvenlik seçenekleri sunuyoruz. Aşağıdakileri sunarak ve dahil ederek korumamız altında olanlar için güvenlik tekliflerimizi en üst düzeye çıkarıyoruz:

 • Dünya çapında hızlı ajan dağıtımı, 7/24

 • İleri hazırlık ve planlama için tehdit analizi

 • Çok çeşitli küresel kaynaklardan gerçek zamanlı bilgi

 • Yerel makamlarla irtibat

 • Planları / rotaları anında değiştirme yeteneği

 • Yüksek eğitimli ve deneyimli profesyoneller

Yöneticiler, işten çıkarmalar veya hoşnutsuz çalışanlar ile ilgili işyerinde şiddet sorunları dahil olmak üzere çok çeşitli incelikli tehditlere karşı korunmaya ihtiyaç duyabilir. Kurumsal liderliğin tehlikeli veya istikrarsız ortamlara seyahat etmesi gerekebilir. Durum ne olursa olsun, CEO’lar, Yönetim Kurulları ve diğer kurumsal liderler için güvenilir koruma sağlayacak çözümlere ve deneyime sahibiz. Tehditleri caydıran ve azaltan güvenlik stratejileri ve ayrıntılı planlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yönetici Güvenlik Sürücüleri

Şirket yöneticileri, politikacılar ve eğlence devleri de dahil olmak üzere çok çeşitli VIP’ler için yönetici güvenlik sürücüleri ve güvenilir koruma sağlamak için güvenilir bir kaynağız. Koruyucu temsilcilerimiz ve sürücülerimiz, VIP’leri dünyanın neredeyse her yerine güvenli bir şekilde varış noktalarına ve buradan taşımak için kapsamlı bir şekilde eğitilmiştir.

Konut Koruma ve Güvenlik

Kamuya mal olmuş kişiler, takipçiler, paparazziler, adam kaçırma planları, kurumsal ve politik protestocular ve daha fazlasını içeren çeşitli günlük risklerle karşı karşıyadır. Konut güvenliği hizmetlerimiz, VIP’lerin evlerinde bu tür riskleri yönetmek ve önlemeye yardımcı olmak için uzmanlık sağlar. Ek olarak, esnekliğimiz ve ölçeklenebilirliğimiz, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda güvenli ulaşım ve acil durum hizmetleri sunmamızı sağlar.

Özel Koruma Çözümlerimiz

Müşterilerimiz için özel çözümler konusunda uzmanız. Küresel uzmanlığımızla birleştirilmiş değerlendirme + tasarım + teslim yaklaşımımız sizin için işe yarayacaktır. Kuruluşların tam olarak hangi hizmetleri istediklerini bilmesi nadirdir. Bu nedenle, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına ortak çözümler için uygun hizmetleri bir araya getiriyoruz. Danışmanlarımız, sınıfının en iyisi olan bir araç seti ve yol haritası oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışır. Her zaman kuruluşunuzun benzersiz risk profilini dikkate alırız.

Özel Etkinlik Koruması

Sürekli değişen risk ortamıyla, Türkiye ve dünya çapındaki kuruluşlar güvenilir güvenlik ve koruma sağlamak için Securezon şirketini tercih ediyor. Olay boyutu veya karmaşıklığından bağımsız olarak tüm lojistik zorlukları karşılayacak donanıma sahibiz. Durum analizimiz değişken güvenlik faktörlerini belirler ve yönetirken, ekibimiz etkili acil durum planları hazırlamak için yerel kaynaklara erişir. Güvenlik önceliğimizdir.

Seyahat Koruması

Büyüyen pazarları genişletmek veya paydaşlarla buluşmak için uluslararası seyahat çok önemlidir. Birçok yönetici, istikrarsız bölgeleri ziyaret ederken kendilerini ve organizasyonlarını tehlikeye atarken bulur.

Neyse ki, seyahate nasıl hazırlanacağımızı biliyoruz. Küresel istihbarat ekibimiz yerel protestolar, sivil isyanlar, terörist faaliyetler, hava koşulları ve son suç oranları hakkında bilgi toplar. Daha sonra, nereye giderseniz gidin riski öngörecek ve azaltacak zemini oluşturmak için bu verileri topluyoruz.

Ayrıca yönetici koruması da sunuyoruz. Koruma ekiplerimiz, tüm olası senaryoları önceden tahmin etmek için gelişmiş bilgi ve ustalarla donanmış, hiper farkındalıklıdır. Seyahat planlarımızın güvenliğinizi en üst düzeye çıkaracağından emin olabilirsiniz.

Küresel Varlık Koruma

Dünyanın her yerindeki müşteriler, önceden planlanmış olaylar veya beklenmeyen felaketler için varlık koruma hizmetlerimize güveniyor. Kuruluşların işçi grevleri, fabrikaların kapanması ve küçülmeleri, yılın büyük alışveriş etkinlikleri, terör saldırıları ve doğal afetler sırasında varlıklarını korumalarına yardımcı olduk.

Küresel kaynaklarımız, neredeyse her yerde ve her zaman konuşlandırmamızı sağlar. Bu, bir olay ne kadar karmaşık olursa olsun, varlıklarınızın kontrolünü elinizde tutmanıza yardımcı olabileceğimiz anlamına gelir. Kaydettiğimiz hizmetler aşağıdakileri içerebilir:

 • Araştırma ve değerlendirme

 • Güvenlik anketleri

 • Gelişmiş ekip dağıtımı

 • Güzergah eskort hizmetleri

 • Silahlı ajanların konuşlandırılması

 • Ekipman Koordinasyonu

 • Ajans irtibat

Ağımız ve uzmanlığımız, varlıklarınız için maksimum koruma sağlarken, siz tam bir gönül rahatlığıyla çalışmalarınıza devam edersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel dedektiflik nedir?

Özel dedektif, toplumda bilinen fakat somut olarak ispatlanamamış tüm suç teşkil edecek unsurların gün yüzüne çıkarılmasında çalışma yapan araştıran ve denetleyen özel araştırmacılara denir.

Günümüz şartlarında başta aile hayatı olmak üzere, etik ve ahlaki kuralların hiçe sayıldığı bir dönemdeyiz ve ülkemiz yasaları özellikle ahlaki düzenin sürdürülmesinde yetersiz kalmakta ve bu nedenle de dedektif ihtiyacını kaçınılmaz hale getirmektedir.

Özel dedektiflik bürosu ile çalışmak yasal mı?

Özel bir dedektiflik bürosu ile anlaşmak ve her türlü vakanın araştırılması için hizmetlerinden yararlanmak kesinlikle yasak değildir. Herhangi bir endişe veya hukuk korkusu olmadan herkes özel bir dedektifin hizmetlerinden yararlanabilir. Aslında, Türkiye’de özel dedektiflik bürolarından vergi toplanır ve onlara özel dedektiflik bürosu olarak faaliyet göstermeleri için tüzel kişilik verilir, bu nedenle işletilmesine yönelik bir kısıtlama bulunmamaktadır. Genel yasalar kapsamında ise, doğrudan kişisel haklara ve kanunlara aykırı bir davranış oluşmadıkça, herhangi bir yasal kısıtlama da bulunmamaktadır.

Çalışmaya başlamadan önce sözleşme yapılıyor mu?

Önde gelen bir dedektiflik bürosu olarak odak noktamız, soruşturmaya yönelik profesyonel bir yaklaşımı izlemek ve olayların tümünde güvenilir bir metodolojiye sahip olmaktır. Bu nedenle, tarafımızdan yapılan her araştırma, açıkça tanımlanmış şartlar ve kurallarla düzgün bir şekilde belgelenir. Doğal olarak, her iki taraf, yani Dolunay Dedektiflik ve müşterisi arasında yazılı bir anlaşma olacaktır.

Takip edilen kişi bunu anlayacak/öğrenecek mi?

Tamamen tedbirli ve gizli bir soruşturma geçmişine sahip, üst düzey bir dedektiflik bürosuyuz. Dolunay Dedektiflik, tüm süreçleri ve protokolleri takip ederek vakalarının ayrı ve gizli kalması için en iyi özeni gösterir. Tüm adımlar takip edilir, gizlilik asla riske atılmaz ve hiçbir konunun açığa çıkmasına müsaade edilmez.

Müşteri ve dava gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Saygın bir dedektiflik bürosu olarak, müşterilerimizin ve davaların gizliliğine büyük önem veriyoruz. Bu konuda katı bir politikamız var ve dedektiflerimiz her durumda mahremiyeti korumak için aynı kurallara bağlı kalıyor. Aşağıda bağlantısı verilen gizlilik politikamızı inceleyerek ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Bir e-posta/sosyal medya hesabına erişebilir misiniz?

Yasadışı olduğu ve yasalara göre yasak olduğu için bu tür uygulamalara dahil olmamız mümkün değil. Dahası, firmamız etik uygulamalar ve profesyonel yaklaşım üzerine kurulu olduğundan, Türkiye’deki en iyi düzeyde ve en güvenilir dedektiflik bürosudur.

Kimlik bilgilerimi paylaşmadan hizmet alabilir miyim?

Müşterilerimiz hakkında ne kadar çok bilgiye sahipsek, ekibimiz herhangi bir engel olmadan vakaya yaklaşabileceğinden, soruşturma bizim için o kadar iyi olur. Müşterilerimiz herhangi bir nedenle kasıtlı olarak bilgilerini geri çekerse, soruşturma sonuçlarının kalitesini ciddi şekilde etkileyebilir. Bu nedenle, yasal amaçlarla bizimle çalıştıklarından emin olabilmemiz için müşterilerimizin kimliklerini açıklamaları gerekir.

Hizmetlerinizin tam ücretlerini nasıl öğrenebilirim?

Bize gelen her vaka, kapsamlarıyla ilgili karmaşıklıklar açısından bir şekilde benzersizdir, bu nedenle ücretler de değişecektir. Aslında, ücretlerimiz davanın türü, davanın arkasındaki koşullar, talep edilenler, davaya dahil olan katmanlar gibi birçok faktöre bağlıdır. Kesin ücretleri ancak vakanın zor alanını analiz ettikten sonra ve ancak vakayı müşteriyle görüştükten sonra söyleyebiliriz.

Sorularınız için bize 7 gün 24 saat WhatsApp hattımız üzerinden ulaşın.

Yaptığınız çalışmalar kanıtlarla destekleniyor mu?

Her koşulda kanıt toplamak için en ileri ve en son teknoloji cihazları, casus kameraları ve ekipmanları kullanıyoruz. Ancak evet, bir vakayla ilgili kanıt olup olmadığı, her zaman tamamen müşterinin gereksinimlerine bağlıdır. Bazı danışanlar yalnızca vakalarıyla ilgili bilgilere ihtiyaç duyarken, diğerleri de bu bilgileri destekleyen kanıtlara ihtiyaç duyabilir.

Ücret ödemelerini neden peşin alıyorsunuz?

Çalışmalarımıza başlamadan önce ücret politikamız gereği bir miktar veya tam avans ödemesi alıyoruz. Benzer şekilde, tam peşin ödeme almak, kuruluşumuzdan bu yana şirketin tek tip ödeme politikası olmuştur. Bunun en önemli nedeni hizmetlerimizin önceden belirli bir planlamaya, organizasyona ve eyleme gereksinim duyuyor olmasıdır.

Bireysel Hizmetler

Eş Takip / Gözetim
Evlilik Öncesi Araştırma
Öğrenci Takibi
Varlık Araştırması
Adres Tespiti
Böcek Tarama
Genel Takip
Dava Delil Toplama
Kayıp Şahıs Bulma

Kurumsal Hizmetler

Rakip Firma Analizi
Marka Araştırma / Koruma
İstihdam Öncesi Araştırma
İstihdam Sonrası Araştırma
Kurumsal Araştırma
Çalışan Hırsızlığı Araştırması
Siber Suç Araştırma
Böcek Tarama
Gizli Müşteri / Denetçi

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi 08:00 – 18:00