Özel Dedektif Evlilik Öncesi Araştırmaları Nasıl Yürütür?

evlilik-öncesi-araştırma-nasıl-yapılır

Tek bir dedektif ajanın, zor durumları çözmek için yanında bir yardımcıyla birlikte aylarca bir dava üzerinde çalıştığı günler geride kaldı. Günümüzde, çeşitli alanlardan bir dizi profesyonelin bir davayı çözmek için benzersiz uzmanlıklarıyla bir araya geldiği özel soruşturma kurumları ortaya çıkmıştır. Günümüzün çevrimiçi flört neslinde, çok sayıda müstakbel çift ve hatta ebeveynler, evlilik öncesi soruşturmalar için özel soruşturma kurumlarından yardım arıyor. Gelecekteki eşinizin başka biriyle bir ilişki yaşadığını düşünüyorsanız, evlilik öncesi kontroller yapmanız ve şüphenizi çözmeniz sizin için çok daha önemlidir.

Araştırma Nasıl Başlıyor

Öncelikle, şüphelinin adı, adresi ve fotoğrafıyla profesyonel bir dedektiflik bürosuna başvurmanız gerekir. E-posta kimliği, iletişim numarası, araç ayrıntıları, istihdam profili, Facebook profili vb. gibi ek ayrıntılar sağlamanız istenebilir. Ancak, fazla ayrıntıya sahip değilseniz endişelenmenize gerek yok. Sadece temel bilgileri sağlayın ve temsilciler daha fazla bilgi edinmek için iş başında olacaklar.

Soruşturma sağduyulu bir şekilde gerçekleştirilir ve herhangi bir noktada müşterinin ayrıntıları açıklanmaz. Modus operandi, faaliyetlerin, araştırmaların, gözlemlerin, sosyal medya analizlerinin vb. bir karışımını içerir. Özel görevliler uzmandır ve şüphelinin ailesi, arkadaşları veya komşuları ile doğrudan herhangi bir temas kurmazlar. Bu kişilerin önyargılı bir fikirleri olabilir ve onların söz konusu olmaları, evlenmek veya evlenmemek için doğru kararı vermenize yardımcı olmayabilir. Taraflar hiçbir noktada kimliğinizi öğrenmeyecek ve anonim kalacaksınız. 

Dedektiflik bürosu, kişinin ilişki durumunu, olumsuz veya ilgili alışkanlıklarını, mevcut ve önceki istihdam kontrollerini, gelir ayrıntılarını, aile geçmişini, sosyal durumunu, kişilik özelliklerini, sağlık durumunu, eğitim geçmişini ve sabıka kaydını anlamanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu bilgiler, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacaktır. Evlilik hayat boyunca çoğu zaman bir kez alınan ve son derece önemli bir kararıdır ve yankıları yıkıcı olabileceğinden kimse bu kararda yanlış kararlara varmak istemez. Bu nedenle, ister görücü usulü bir evlilik ister aşk evliliği yapmayı planlıyor olun, araştırmalar için DD‘e danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir