ÖZEL KORUMA HİZMETİ

Özel Koruma Hizmetleri

Eksiksiz bir yönetici koruma hizmeti, önemli kişiler için güvenliğin birçok yönünü içerir. Bu kadar önemli şahsiyetlerin güvenliğinden ödün verilmemesi için kapsamlı hizmetler sunmakla sorumludur. Koruma sağlıyoruz ve onların görevi, müşterileri bir yerden diğerine güvenli bir şekilde taşımak ve onları olası herhangi bir zararın uzağında tutmaktır.

Kişisel korumaya ihtiyacınız varsa, yakın koruma hizmetimizi düşünün, Dolunay Dedektiflik‘den. Amacımız, deneyimli, iyi eğitimli ve güvenilir Yönetici Koruma Uzmanlarını (Korumalar) kişisel korumaya ihtiyaç duyan bireylerle buluşturmaktır. Mevcut ekonomik durumlar nedeniyle, gittikçe daha fazla sayıda finans şirketi bu hizmetlerden yararlanmaya ihtiyaç duyuyor. 

Seçkin bir bireyler birliğine sahibiz; 

Kapsamlı veri tabanımızda yer alan yeteneklerin niteliği yaygındır ve çeşitli koruma hizmeti ihtiyaçları için uygundur. Yönetici Koruması alanındaki uzmanlığımız, her tür güvenlik detayı için gerekli olan beceri setini, eğitimi ve iş başında deneyimi değerlendirebileceğimiz anlamına gelir. Bu geniş bilgi tabanı, size tek seferlik, çağrı üzerine hizmetlerden kalıcı tam zamanlı sözleşmelere kadar herhangi bir pozisyon için mutlak en iyi yeteneği sunacağımız anlamına gelir.

özel-koruma-hizmeti

Koruma hizmetleri söz konusu olduğunda, Büyük Kişiler Daha İyi Değildir. Bir zamanlar koruma işi tamamen erkeklerden oluşuyordu – ne kadar büyük ve ne kadar korkutucu olursa o kadar iyiydi. Artık durum böyle değil. Bugünlerde, Korumaların (“Kişisel Koruma Uzmanları” veya “Yakın Kişisel Koruma” olarak da bilinir) erkek veya kadın olabileceğini göreceksiniz.

Kadın müşterilerin artan koruma ihtiyacı nedeniyle bayanlar giderek daha fazla işe katıldı; Çoğu kişi, koruma ayrıntılarının genellikle kişisel doğası nedeniyle kadın korumayı tercih eder. Uygun koruma uzmanınızı seçerken boyut artık belirleyici bir faktör değildir; en hızlı ve en başarılı olanlar, en uzun veya en ağır olmak zorunda değildir. Sorunları tahmin etme yeteneği ve oldukça gelişmiş kişilerarası beceriler birincil derecede önemlidir.

Olağanüstü bir koruma, güçlü iletişim becerilerine sahip ve zekidir. Başarılı korumanın bir numaralı önceliğinin mümkün olduğunca fiziksel çatışmalardan KAÇINMAK olduğunu biliyor muydunuz; bu yüzden korumanızın zeki hareketleri, iyi konuşması ve ikna edici kişiliğiyle ve hatta bazen mizahla durumları dağıtabilmesi gerekir.

Çoğu fiziksel olarak formdadır, çünkü vardiyalar genellikle uzundur ve fiziksel güç (veya hız) gerektiğinde, korumanız işle ilgilenebilmelidir. Gerçek bir profesyonel koruma, arandığında, sadık ve güvenilir olduğunda ve koşullar değiştikçe sizinle (veya müşterinizle) sürekli olarak iletişim kurduğunda sağduyulu davranır. Daha yüksek riskli durumlar için önceden deneyim gereklidir. Ayrıca korumanın bir tahliye durumunda sizin veya koruyucunun içinde bulunduğunuz binaya veya bölgeye aşina olması ve problemleri kolaylıkla çözebilmesi de önemlidir.

Ne Tür Koruma Hizmetlerine İhtiyacınız Var?

Size Dolunay Dedektiflik ile çeşitli koruma hizmetleri için uygun bir şirket ve kişi rehberi sunuyoruz. Aşağıda, özel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemenize yardımcı olacak birkaç Koruyucu Hizmet alanlarının bir dökümü bulunmaktadır.

Kendiniz için bir koruma arıyorsanız veya bir ünlü adına arıyorsanız, bir ünlüyü veya tanınmış bir halk figürünü korumanın doğasında olan özel güvenlik gerekliliklerinin tam olarak farkında olmayabilirsiniz. Seçtiğiniz koruma hizmeti, ünlünün tarzına ve kişiliğine uyması için gereken koruma düzeyinin bir değerlendirmesini içermelidir.

Çoğu zaman bu kişiler, anında koruma sağlamaya hazır bir korumaları olduğu gerçeğine istenmeyen dikkat çekmeden hayranları ve halkla ilişki kurmak isterler. Koruma hizmetinizin ele alacağı birkaç öğe: takıntılı hayranlar, paparazziler ve video / radyo medyasını yönetmenin yanı sıra, talep edildiğinde anonim koruma sağlamak için varış ve ayrılış stratejilerini planlama.

Koruma uzmanlarınız ayrıca tiyatrolardan kitap imzalarına, televizyon stüdyolarına, ödül şovlarına, konser salonlarına, parklara, otellere, havaalanlarına ve daha fazlasına kadar çeşitli görünüm alanlarını değerlendirme konusunda yetenekli olmalıdır. Koruma servisiniz, doktor ziyaretleri, mahkeme salonu ziyaretleri, çocuk ziyaretleri veya hastaneye götürülme gibi hassas randevular için ünlüleri halktan koruyan refakatçiler sunabilir.

Yönetici Koruma

Potansiyel olarak değişken koşulların artmasını önlemek için Yöneticiler veya diplomatlar için Koruma Hizmetleri mevcuttur. Bugünün CEO’ları ve Yöneticileri hoşnutsuz çalışanların hedefi olabilir veya kendilerini iş anlaşmazlıkları içinde bulabilir veya çok gizli kişisel bilgileri ele almaktan sorumlu olabilir.

Bir Yönetici Koruma uzmanının size sunduğu hizmet türleri şunları içerir: Seyahat koruması, Güzergah ve Ofis / Konferans odası güvenlik taramaları, Araç kontrolleri ve Şoförlük. Herhangi bir koruma hizmetinde olduğu gibi, koruma hizmetinde ne tür silahların (varsa) kullanıldığı tamamen öğrenilir. Sadece lisanslı, eğitimli ve sertifikalı kişilerin ateşli silahlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Kişisel Koruma

Kendinizi koruma hizmetlerine zorunlu bulmak için ünlü veya VIP olmanıza gerek yok. 
Öngörülemeyen çocuk velayeti davaları, boşanma anlaşmaları, yakın ilişki ayrılıkları veya taciz durumları kişisel koruma hizmetlerini gerektirebilir. Günlük yaşamı aksatmamak için ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza göre özel olarak hazırlanmış gizli hizmetler sunulabilir.

Sağlanan hizmetler arasında evden işe ve eve kadar kişisel refakatçiler, çocukların kaçırılmasına karşı önleyici tedbirler, düşmanca iletişimlerin izlenmesi ve kayıt tutulması yer alabilir. Şehir dışındayken mahkemeye, sığınağa çift yönlü ulaşım sağlanabilir veya ailenize ve sevdiklerinize koruma sağlamayı seçebilirsiniz.

Koruma Hizmetleri Rehberimiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her tür güvenlik detayı için hangi beceri setini, eğitimi ve iş başında deneyimi değerlendirecek olan Yönetici ve Birey Koruma hizmetlerini listeler.

  • Tek seferlik, çağrı üzerine hizmetler

  • Geçici veya kısa süreli görevler

  • Kalıcı, tam zamanlı sözleşmeler