Varlık Doğrulaması için Özel Dedektif Neden Gerekli

varlık doğrulaması için özel dedektif neden gerekli

Varlık Doğrulaması: Bir Seçenek mi? Yoksa Gereklilik mi?

Hayatınızda, bir dizi insanla karşılaşabilirsiniz ve bu insanlardan bazıları sizinle gerçek kişiliğiyle yüzleşebilir ve bazıları da öyle yapmayabilirler. Bu nedenle, profesyonel ilişkiler ve sosyal bağlantılar oluşturmak için bilinmeyen insanlarla iletişim kurarken dikkatli olmanız gerektiğini sanıyoruz ki hatırlatmamız gerekmiyor.

Dolunay Özel Dedektiflik Bürosu tarafından sağlanan birçok kişisel ve kurumsal soruşturma hizmetleri bulunur, “varlık doğrulama hizmeti” de onlardan biridir.

Dolunay Dedektiflik bu hizmeti hem bireylere hem de kurumlara sağlar.

“Varlık doğrulamasının” ne olduğunu hala bilmiyorsanız, o halde bunun temelde bir kişinin beyan ettiği varlık ve borçların fiili varlığının bir teyidi olduğunu anlamalısınız.

Bilinmeyen bir kuruluşla profesyonel ilişkiler kurmaya çalışırken veya daha spesifik olarak, yeni ve bilinmeyen bir kuruluşla uzun vadeli bir sözleşme yapmaya çalışırken, karşı taraf hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmelisiniz.

Tüm ayrıntıları kendi tarafınızdan onaylamanız ve karşı tarafın varlıklarıyla ilgili tüm ayrıntıları doğrulamak için profesyonel bir dedektif ile anlaşmanız ve karşı tarafa ait herhangi bir gizli varlık varsa, henüz sizinle paylaşılmamış olan ayrıntıları aramaya çalışmalısınız.

Bu hizmet sadece şirketler için değil, bir takım müşterilerimize borç tahsilatı, boşanma anlaşması, nafaka anlaşması, durum tespiti, evlilik öncesi soruşturma ve çeşitli mahkeme işlemleri gibi kişisel sorunlarıyla ilgilenmeleri için yardımcı olmuştur.

Varlık doğrulama terimi altında, Dolunay Dedektiflik bir bireyin mülk kayıtları, banka hesapları, şirket kayıtları, araç sahipliği ve diğer gelir kaynakları gibi tüm önemli yönlerini kapsayacak şekilde kapsamlı bir araştırma yapmaya çalışır.

DD bu alanda tecrübe ve yetkinliğe sahip bir ekibe sahiptir, bir kişinin sahip olduğu tüm taşınır ve taşınmaz varlıklarla ilgili detayları, beyan edilen süre içinde ve mümkünse kanıtlarla başarılı bir şekilde bulabilecek beceri setine sahiptir.

Bir bireyin kişiliğine ilişkin pek çok özellik, sakladığı gerçekleri öğrendiğiniz zaman ortaya çıkar. O kişiyle olan ilişkinize göre bir sonraki adımınızın ne olması gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

Kişisel açıdan, o kişiyle ilişkinize devam etmeniz gerekip gerekmediğini gözden geçirmenizi sağlar ve profesyonel cephede sizi bazı büyük hatalar yapmaktan kurtarır.

Dolunay Dedektiflik gerçek bir kişiyle mi, yoksa sahtekarlıkla mı uğraştığınızı öğrenebilmeniz için bu konuda kapsamlı bir araştırma yürütebilir. Böylelikle nasıl bir durumun içinde olduğunuzu kolayla görebilir, bu yönde önlemler alabilir ve gelecekte oluşabilecek bir çok soruna bugünden dur diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir